Načítání...
  |  
Uživatel:   Heslo:
  |  
...škola bez hranic...

Základní škola, Znojmo,
náměstí Republiky 9



Sponzoři
 
 
 
 
 

Františka Sokolová

 

Zřizovatel
Město Znojmo
www.znojmocity.cz
 
 
 

Kroužky

Pondělí

Angličtina pro prvňáčky   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Donéová - začíná od října!!!!!!
Basketbal 5.-9. roč.   - 14:30-15:15 - vedoucí: p. Havlík
Cvičení z českého jazyka 6. roč.   - 13:50-14:35 - vedoucí: p. Škaroupková
Florbal 5.-9. roč.   - 13:45:14:30 - vedoucí: p. Havlík
Klub zábavné logiky a deskových her 6.-9. roč.   - 13:50-15:20 - vedoucí: p. Marečková
Logopedický 1.A, 3.A, 3.B   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Jílková
Logopedický 1.B, 2.A, 2.B   - 15:00-16-20 - vedoucí: p. Kostrhounová
Německý jazyk 4. roč.   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Pouzarová
Německý jazyk 5. roč.   - 14:05-14:50 - vedoucí: p. Dundová
Pěvecký kroužek 2.-4. roč.   - 13:00-14:30 - vedoucí: p. Svobodová, p. Vojáčková
Pěvecký kroužek 5.-9. roč.   - 13:00-14:30 - vedoucí: p. Rosenheimová, p. Ondrová
Pohádkový detektiv 2.-4. roč.   - 14:30-16:00 - vedoucí: p. Michálková
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Halouzková
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ   - 13:45:14:30 - vedoucí: p. Halouzková
Taneční I. 1.-3. roč.   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Gorčíková

úterý

Angličtina pro prvňáčky   - 13:45:14:30 - vedoucí: p. Stanislavová
Cvičení z českého jazyka 8.B   - 13:50-14:35 - vedoucí: p. Škaroupková
Cvičení z ČJ 7. roč.   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Vizingrová
Cvičení z matematiky 9.A   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Tomaštík
Doučování 3.A   - 13:00-14:00 - vedoucí: p. Habrová
Doučování z AJ 6.-9. roč.   - 14:00-15:00 - vedoucí: p. Košárková
Florbal 2.-5. roč.   - 13:30-15:00 - vedoucí: p. Veselka, p. Veselková
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Halouzková
Taneční II. 2. roč.   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Gorčíková
Veselá barvička 3.-4. roč.   - 14:50-15:50 - vedoucí: p. Michálková

Středa

Angličtina pro prvňáčky   - 13:15-14:00 - vedoucí: p. Šotkovská - začíná od října !!!!!
Bruslení 1.-2. roč.   - 13:00-15:10 - vedoucí: p. Přibilová
Cvičení z českého jazyka 8C   - 13:50-14:35 - vedoucí: p. Škaroupková
Čtenářský 2.-3. roč.   - 15:00-16:30 - vedoucí: p. Jílková
Florbal dívky 3.-5. roč.   - 13:30-14:15 - vedoucí: p. Ondrová
Keramický 5. roč.   - 13:30-15:00 - vedoucí: p. Habrová
Malý badatel 1.-3. roč.   - 14:30-16:00 - vedoucí: p. Kejzlarová
Volejbal 6.-9. roč.   - 14:30-15:15 - vedoucí: p. Štrausová

čtvrtek

Atletika 7.-9. roč.   - 13:45-15:00 - vedoucí: p. Novotný
Badatelský 6.-9. roč.   - 14:00-15:30 - vedoucí: p. Vlková
Cvičení z matematiky 7. roč.   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Palatková
Cvičení z matematiky 9. B   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Tomaštík
Cvičení z matematiky 9. roč.   - 6:50-7:40 - vedoucí: p. Šmahaj
Dyslektický kroužek 5. roč.   - 13:00-13:45 - vedoucí: p. Habrdlová I.
Šikovné ručičky 1.B, 4.B   - 15:00-16:50 - vedoucí: p. Kostrhounová
Šikulové 2.-4. roč.   - 15:00-16:50 - vedoucí: p. Přibilová
Veselá barvička 1.-2. roč.   - 15:00-16:00 - vedoucí: p. Kejzlarová
Zkoušky z AJ Cambridge 9. roč.   - 13:45:14:30 - vedoucí: p. Šotkovská

Pátek

Míčové hry 5.-9. roč.   - 7:00-7:45 - vedoucí: p. Havlík
Míčové hry 7.-9. roč.   - 13:45-15:15 - vedoucí: p. Novotný
Procvičování a doučování z AJ, NJ   - 6:45-7:45 - vedoucí: p. Stanislavová
Zkoušky z AJ Cambridge 9. roč.   - 13:45:14:30 - vedoucí: p. Šotkovská
 
 
 





© Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
editor: editor@zsrepubliky.cz | správce: spravce@zsrepubliky.cz
webmaster: Ivo Pisařovic