Žáci Kroužky

Kroužky

Zájmové útvary ve školním roce 2023/2024

Jméno vedoucího

Název zájmového útvaru

Den realizace

Doba realizace

Cílová skupina

Šotkovská

Angličtina pro nejmenší

Pondělí

13:00 - 13:45

1. B

Šotkovská

Angličtina pro nejmenší

Úterý

12:45 - 13:30

1. A

Kubíková

Angličtina pro nejmenší

Pondělí

12:30 - 13:30

1. B

Dundová

Příprava na jazykové zkoušky Cambridge

Středa

13:50 - 14:45

9. A

Šotkovská

Příprava na jazykové zkoušky Cambridge

Pátek

13:45 - 14:30

9. A, 9. B

Donéová

Příprava na jazykové zkoušky Cambridge

Středa

13:45 - 14:30

9. C

Štrausová

Příprava na jazykové zkoušky Cambridge

Pondělí

13:45 - 14:30

9. C

Pouzarová

Kroužek německého jazyka

Úterý

12:50 – 13:35

5. ročník

Dundová

Multikulturní kroužek s němčinou

Čtvrtek

14:00 - 15:00

4. – 7. ročník

Košárková

Kroužek španělského jazyka

Úterý

13.50 – 14.50

II. stupeň

Kopečná

Kroužek českého jazyka

Pondělí

14:00 - 14:45

6. A

Kopečná

Kroužek českého jazyka

Úterý

7:00 – 7:45

9. A

Kopečná

Kroužek českého jazyka

Čtvrtek

7:00 – 7:45

9. B

Vizingrová

Kroužek českého jazyka

Úterý

6:55 – 7:45

9. C

Halouzková

Kroužek českého jazyka

Středa

7:00 - 7:45

6. C,  6. B

Halouzková

Kroužek českého jazyka

Pátek

6:55 - 7:40

7. A

Poláčková Kostelecká

Kroužek matematiky

Pátek

13:50 – 14:35

8. A

Mikulič

Kroužek matematiky

Pondělí

6:55 – 7:45

9. C

Mikulič

Kroužek matematiky

Úterý

6:55 – 7:40

9. B

Mikulič

Kroužek matematiky

Středa

6:55 – 7:40

9. A

Tomaštík

Kroužek matematiky

Středa

6:55 – 7:40

8. B

Navrátil

Kroužek 3D modelování a tisku

Čtvrtek

13:45 – 14:30

8. a 9. ročníky

Rosenheimová, Vojáčková, Vlková, Ondrová, Dokulilová

Pěvecký sbor Libohlásek

Pondělí

13:00 – 14:30

2. – 9. ročník

Marečková

Deskové a logické hry

Pondělí

13:45 – 15:15

6. – 7. ročník

Havlík

Futsal, fotbal, basketbal

Čtvrtek

7:00 – 7:50

8. – 9. ročník

Novotný

Míčové hry

Čtvrtek

13:45 – 15:00

7. - 9. ročník

Novotný

Míčové hry

Pátek

13:45 – 15:00

7. - 9. ročník

Polák

Stolní tenis

Úterý

6:55 – 7:40

6. - 8. roč.

UPOZORNĚNÍ
Změna termínu sběru papíru!!!
Sběr starého papíru proběhne v termínu 5. a 6. června před hlavní budovou, ráno v 7.00-8.00 a odpoledne ve 13.00-16.00.
AKTUÁLNĚ
21.05. 8.00: Finále Poháru Rozhlasu - krajské kolo - starší žáci
22.05. ŠVZ 4. A, 4. B - Břeclav
22.05. 8.00: Fyzikální olympiáda - okr. kolo - Š. Vojtěch
23.05. ŠVZ 7. C - Vranov
23.05. 8.30: Divadelní představení Honza málem králem I. - IV. ročník
23.05. 9.30 : Den bez úrazu 2. A, 2. B
23.05. 10.00: Den bez úrazu 1. A, 1. B
23.05. 10.00 - 13.30: Den bez úrazu 8. A, 8. B
24.05. ŠVZ 7. C - Vranov
24.05. 8.00 - 10.45: Preventivní program: Povídej a hraj si se mnou 3. A
25.05. 10.45: Finále PPO futsalové ligy SVČ Znojmo - II. stupeň
ŠKOLNÍ ČASOPIS
Zveřejněná čísla:
2024-01
NAŠI SPONZOŘI

Optika Hýblová

G-MEDA s.r.o.

více fotek: Škola / Fotogalerie
více fotek: Škola / Fotogalerie